Ką dovanoti mamai?

Ką dovanoti mamai

Mama – žmogus, suteikęs gyvybę . Tai svarbiausias žmogus pasaulyje, kuriuo visada ir visur galima pasitikėti, pasiguosti ir išsipasakoti. Tačiau, kai artėja mamos gimtadienis, norisi sukurti tikrą stebuklą – nustebinti, padovanoti reikalingą dovaną ir tuo pačiu išreikšti savo stiprius jausmus ir padėką. Kartais tenka nemenkai pasukti galvą, kad išrinktumėme pačią pačiausią dovaną mamai. Šiandien dovanų pasirinkimas toks gausus, kad galime pasimesti. Todėl mes pabandysime Jums padėti ir nukreipti reikiama linkme, o Jūs išrinksite geriausią dovaną.

Ko mama norėtų?

Kartais išrinkti dovaną būna itin sunku dėl to, jog, atrodo, kad šis žmogus turi viską. O ir pačios mamos neretai sako, jog tikrai nieko nereikia. Būna, jog žmogui iš tikrųjų sudėtinga įvardinti savo norus. Šiandien patarsime, į ką atkreipti dėmesį perkant dovaną mamai.

Mamos pomėgiai, interesai

Pagalvokite apie tai, kaip mama mėgsta leisti laisvalaikį. Galbūt su gera knyga rankose, o gal aktyviai sportuojant? Galbūt turi pomėgių, susijusiu su menu, rankdarbiais, muzika? Jeigu ji gautų pinigų, pirktų daiktą ar pramogą? Kaip manote? Jeigu domisi kulinarija ir ypač mėgsta maisto gaminimą, galima nupirkti gerą receptų knygą, dovanų čekį į gurmanų parduotuvę arba kulinarijos kursus. Pomėgis vienas, o pasirinkimų daug. Atsižvelgę į šiuos dalykus, galėsite tikslingiau išrinkti dovaną.

Mamos amžius

Nors sakoma, kad dovanai amžiaus nėra, visgi žinodami amžių, galime lengviau išrinkti dovaną. Na, pavyzdžiui, ekstremalios dovanos netiktų 70ies sulaukusiai moteriai, tačiau 45-erių – kodėl ne? Vyresniems žmonėms puikiai tinka su sveikata susijusios dovanos: kraujo tyrimai, sanatorija, maisto papildai, masažuokliai ir t.t. Pagalvokite, kas gali būti aktualu ir įdomu būtent Jūsų mamos amžiaus moteriai. Galbūt grožio priemonės, skatinančios jaunėjimą, odos atsinaujinimą ir pan.

Apčiuopiama dovana ar pramoga?

Pramogos moterims

Pagalvokite, kokią dovaną mamai norėtumėte padovanoti labiau – daiktą ar pramogą? Apsispręsti nebus sudėtinga, tereikia pagalvoti, ką labiau vertina Jūsų mama. Ar mėgsta daiktus, suvenyrus, turi penkias ar penkiolika suknelių? Pagal tai galima suprasti, ką mama vertina labiau. Jeigu nusprendėte, jog jai reikia apčiuopiamos dovanos, daikto, tuomet pasvarstykite, kas tai galėtų būti. Galbūt mama seniai svajoja apie išmanų daiktą palengvinantį buitį? O gal aksesuarai, juvelyrikos dirbiniai nudžiugintų jos širdį? Gal geri kvepalai? O gal kažkokia interjero detalė? Jeigu pasirinkote dovanoti laiką, o ne daiktą, tuomet pagalvokite, kokia pramoga mamai patiktų. Gal kinas, teatras, koncertas, o gal, pavyzdžiui, kursai? Jų daugybė: užsienio kalbos, kulinarijos, rankdarbių ir t.t. Pasirinkimas tikrai didelis.

Nebijokite klausti mamaos

Nors itin dažnai būna, jog mama pasako, kad visiškai nieko jai nereikia, nes viską turi. Tačiau, galbūt neužtenka tiesiog paklausti. Galbūt reikia daugiau laiko ir atviresnio pokalbio… nebūtina klausti tiesiai šviesiai, tačiau pasiteirauti, kokia staigmena galėtų ją pradžiuginti – galima. Paklauskite, koks daiktas namuose palengvintų jos kasdienius rūpesčius, koks poilsis padėtų pamiršti visus darbus, kokia grožio procedūra padėtų pasijausti tikra karaliene. Tai tik keletą būdų, kaip galima užklausti. Taip pat nebijokite paprašyti ir mamos artimo žmogaus patarimo, pvz. geriausios draugės ir pan.

Nepamirškite sveikinimo mamai

Išrinkti tinkamą dovaną labai svarbu. Didžiulė laimė, kai matai mamos spindinčias akis ir plačią šypseną, kuomet ši išpakuoja dovaną. Tačiau nė ką mažiau svarbūs yra ir sveikinimai, žodžiai. Reikėtų apgalvoti, ko būtent norėtumėte palinkėti mamai, kokius padėkos žodžius ištarti. Tai mamai visada buvo, yra ir bus svarbiausia. Nepalikite sveikinimo kūrybos paskutinei dienai, na o jeigu jau visai nesidėlioja žodžiai, tuomet tiesiog suraskite sveikinimą internete. Svarbiausia, kad jis atitiktų Jūsų norimą perteikti mintį ir linkėjimus

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti
Tobula dovana vyrui
Skaityti

Ką dovanoti vyrui? Idėjos Jam

Dovanų pirkimas vyrams, ko gero, yra viena sudėtingiausių ir labiausiai pagalvoti priverčiančių užduočių, o ypač, kai sveikinti vyrus…