KOKIAS MEDICININES PASLAUGAS GALIMA UŽSISAKYTI?

Medicininės paslaugos – tai labai plati sąvoka. Jos teikiamos pirminiu ir antriniu lygiu, kai lankomės pas šeimos gydytoją, atskirų ligų specialistus poliklinikoje arba gulime ligoninėje. Greta to dar esama ir kitokio pobūdžio paslaugų. Tai medicininės kosmetikos ir grožio palaikymo procedūros, įvairios dietologų, regos specialistų paslaugos. Jums reikiamą, pačią geriausią medicinines paslaugas teikiančią įmonę padės pasirinkti internetinė agentūra: Paslaugos24.lt.

Kokius negalavimus gali padėti įveikti su lazeriu dirbantys medikai?

Lazeris savo skleidžiamais šviesos impulsais gali pašalinti nuo kūno nepageidaujamus plaukus, nė trupučio nepažeisdamas odos audinių. Todėl lazerinė depiliacija kuo puikiausiai padeda atsikratyti pažastyse, ant nugaros, kojų, bikini zonoje ir kitose bet kuriose kūno vietose augančių nepageidaujamų plaukų.

Lazerio dėka taip pat gali būti pašalinami estetines problemas keliantys tokie reiškiniai, kaip veido raudonis, išsiplėtę kapiliarai, kitokie nemalonūs kraujagysliniai odos dariniai bei pigmentinės dėmės, atsiradusios ant nugaros, kojų, rankų ir veido.

Kokią pagalbą savo pacientams teikia dietologijos specialistai?

Jei kenčiate nuo antsvorio, medžiagų apykaitos sutrikimų ir kitų panašaus pobūdžio negalavimų, jums kuo puikiausiai gali pasitarnauti tokia dietologo paslauga, kaip kompleksinės svorio metimo programos sudarymas. Šią paslaugą teikiantys dietologai, atsižvelgdami į konkretaus paciento situaciją, pritaiko jam tinkamą gydymo bei svorio metimo metodiką. Jie kartu su klientu sėkmingai sprendžia iki tol buvusios netinkamos mitybos, ko pasekoje atsirado antsvoris, problemas.

Kaip pacientams pasitarnauja odontologijos ir akių ligų specialistai?

Tuo tarpu odontologai savo pacientams siūlo labai platų paslaugų spektrą. Gydytojų turima darbo patirtis, įsigytos pačios naujausios šiuolaikinės technologijos nepriekaištingai pasitarnauja, atliekant burnos higienos procedūras, dantų plombavimą, balinimą ir gydymą, protezavimą, implantavimą ir įvairias chirurgines operacija.

O akių ligų specialistai gydo pačias įvairiausias ligas – kataraktą, glaukomą, geltonosios dėmės degeneraciją, stiklakūnio drumzles, toliaregystę, trumparegystę ir astigmatizmą, akių sausumą ir kitas jų uždegimines ligas. Gydymo tikslais atliekami šie tyrimai – akispūdžio matavimas, akių dugno tyrimas, ašarų sekrecijos nustatymas ir kt. Esant reikalui, oftalmologai diagnozuoja ir šalina paviršinius akių ragenos svetimkūnius, atlieka kitokias procedūras.

 

 

 

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti